Love for Mikey II.

5. srpna 2011 v 21:59 | Petie =]] |  Frikey
Frankie: Ještě chvíli sme stáli s Gerardem v kuchyni. Potom po mě hodil ten svůj úchylnej pohled kterýmu prostě nešlo odolat, vzal jsem ho za ruku a táhnul k němu do pokoje. Moje myšlenky na Mikeyho byly ty tam. Gee si sedl na postel, já obkročmo na něj. Propletli jsme jazyky. Rukou jsem mu vjel do vlasů.


Gerard: Chytly mě choutky... Ovšem, jako obvykle když se podívám na Frankieho. Nasadil jsem svůj vysoce uchylnej pohled. Sladce se usmál a za ruku mě táhl ke mně do pokoje. Sedl jsem si na postel a on obkročmo na mě. Zašli jsme se líbat, Frankie měl jednu ruku v mých vlasech, a já mu zajel rukama pod triko. Hladil jsem ho po holý kůži na zádech. Odtrhl jsem se od něho a rtama jsem sjel po jeho krku až k jeho klíční kosti. Jazykem jsem mu přejel přes klíční kost. Jo, tohle má rád... Začal jsem mu vyhrnovat triko. Za chvíli jsme už oba byli bez triček, o další chvíli už jen v boxerkách.
Frankie: Gerardovi se udělal v boxerkách nemalý problém a vlastně i mě. Přesunul jsem se k jeho bradavkám. Rukou jsem mu "omylem" přejel přes boxerky. Ujel mu tichý sten.

Gerard: Už jsme byli oba značně nadržení, myslím že označení ,,měli jsem malý problém´´ je slabé slovo. Frankie mi olizoval bradavky, a rukou mi přejel přes boxerky... Maličko jsem zasténal. Povalil jsem ho vedla sebe a osvobodil jsme ho z boxerek, sebe taky. Trochu se nadzvedl. Chytrej chlapec, ví že se na něj při sexu rád koukám... ((já za to nemůžu!!to samo!!! :D :D)) Poprvé jsme přirazil. Frank trochu sykl, a tak jsem chvilku počkal, aby si zvykl. Chci aby ho to bolelo co nejmíň. Začal jsem přirážet a oba jsme sténali. Frankie se nejdřív snažil bejt co nejvíc potichu, ale nedařilo se mu to, takže se pak oddával vášním spolu se mnou. Padl jsem na postel vedle něho. Zbrocení potem jsem se políbili a já usnul v jeho obětí...

Frankie:Gerard poprvé přirazil, sykl jsem. Koukl jsem na Gerarda, on se pousmál. To mě uklidnilo. Přirazil podruhé, potřetí .. Snažil jsem se být co nejtišeji, přecijen, Mikey byl ve vedlejším pokoji. Gee si potom lehnul vedle mě, já se zaculil, dal mu malou pusu na nos a v obětí jsme usnuli. Ráno jsem se vzbudil první, pohladil jsem svého přítele po vlasech a začal jsem se oblékat. Sedl jsem si na židli s úmyslem sledovat Gerarda ale můj žaludek zaprotestoval. Vyšel jsem z pokoje a zamířil do kuchyně.

Mikey: Já to věděl! Když se z vedlejšího pokoje začlyozývat steny, nezaměnitelně patřící mému bratrovi, tak jsme se docela nasral. Pustil jsem si do sluchátek hudbu, a v očích mě pálily slzy... Slzy zklamání. Prostě mě to mrzí... Pak jsem usnul. Ráno jsem se probudil a šel jsme si do kuchyně udělat kafe. V chodbě jsme se skoro srazil s Frankiem, kterej s rukovu přes pusu letěl na záchod. Udělal jsem kafe pro nás oba. Sedl jsem si ke stolu a s občasným usrkáváním kafete jsem se koukal z okna. Pak přišel Frankie. ,,Ahoj..´´ vydechl a sesunul se na židli. Přistrčil jsem mu blíž hrníček s jeho kafem. ,,Promiň..´´ řekl potom. ,,Za co?´´ nechápal jsem. ,, Za včerejší večer... Já...´´ nevěděl jak pokračovat. Pohledem zkoumal naše lino v kuchyni. ,,Myslíš to co jsme spolu neměli, a nebo za to, že jsem kvůli vám nemohl spát?´´optal jsem se a docela jsem se bavil jeho rozpakama. ,,Ty... ty jsi nás slyšel?´´ zeptal se a jeho tvář získala nachový nádech.

Frankie: Cestou do kuchyně se mi udělalo blbě .. Jo, asi sme to včera trochu přehnali. Letěl jsem na záchod. Cestou jsem málem srazil Mikeyho. Na omluvu jsem neměl čas. Po "tom" jsem šel do kuchyně. Sesunul jsem se na židli a provinile kouknul na Mika. "Promiň" .. "Za co?" zeptal se. "Za včerejší večer" .. Sklopil jsem hlavu. "Myslíš to co jsme spolu neměli a nebo za to, že jsem kvůli Vám nemohl spát?"
"Tys .. Tys nás slyšel?" .. Bože já se červenám! .. "To se nedalo přeslechnout" .. "No .. ehm .. " Zacukaly mu koutky. Očividně se dobře bavil . Už jsem ale nic neříkal, jen jsem se napil kafe.

Mikey:Radši už nic neříkal, jen se napil. ,,Je ti blbě? Já jen, jestli chceš, můžu se kouknout do lékárničky, jestli tam není nějaký brufen, nebo tak něco.´´ nabídl jsem mu. Jen se na mě vděčně usmál. Mimochodem, mě téma ,,včerejší noc´´ taky moc nevyhovovalo. Našel jsem teda jeden brufen, nalil jsem mu do skleničky vodu a podal jsem mu to. Nevypadal zrovna nejlíp. Sklenička mu vyklouzla z ruky a roztříštila se na desítky kousků. ,,P-promiň... ´´ omluvil se a spolu se mnou se sklonil a pomohl mi sbírat střepy. Jak jsme se tam tak plazili po čtyrech, jeden druhého jsme si nevšimli a lehce jsme se srazili hlavami. ,,Au..´´ sykli jsme oba najednou. Frankie se ke mně přisunul blíž, prsty mi přejel po tváři. Naklonil se ke mně a moje srdce začalo bít jako splašené, myslím že v tom tichu snad i muselo být slyšet. Políbil mě a já mu to opětoval. Obmotal jsem svoje ruce kolem jeho těla.

Frankie: Mikey mi přinesl skleničku s brufenem. Vzal jsem jí roztřesenou rukou. Vypadla mi a já zrudl ještě víc. "P-promiň .." . Sehnul jsem se abych střeby sebral. Vrazili jsme do sebe "Au .." chytil jsemse za čelo a podíval se na Mikeyho. Pousmál jsem se a přisunul se blíž k němu. Ani nevím co mě to popadlo, prostě jsem ho políbil. Líbal úplně jinak než Gerard. Tak .. něžně. Bože doufám že teď nepříjde.
Mikey: Bože! On je třetí člověk se kterým se líbám! On je tak.. tak... awww... Ale vždyť... Co by řekl brácha, kdyby nás viděl?! Odtrhl jsem se od něho. ,,Frankie, tohle prostě nejde, ty chodíš s Gerardem, a já-´´nemohl jsem to ani doříct, protože mě zase začal líbat. A já se ani nebránil!
Frankie: .. Mikey měl pravdu. Chodim s Gerardem. Ale prostě Mikey!! .. on je ták sladkej. Zase jsem ho začal líbat. On se nebránil, to mě celkem překvapilo. Po chvíli jsem se od něj odtrhnul, protože jsem slyšel vrznutí dveří. Rozpačitě jsem kouknul na Mika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama