Lindsey Stirling

21. srpna 2012 v 20:04 | LittleP. |  Stars
Lindsey Stirling patří mezi ženy, které mě inspirují. Vím že s tímhle blogem vlastně nemá vůbec nic společnýho, ale zaslouží si, aby se o ní svět dozvěděl! :))


Lindsey Stirling
je americká zpěvačka, houslistka, tanečnice a skladatelka.
Narodila se v Orange Country 21. září 1986. Na housle hraje od svých pěti let. V mládí se úspěšně účastnila několika talentových soutěží a v roce 2010 se přihlásila do "Amerika má talent", kde se dostala do druhého kola. JIž několik let studuje na Brigham Young University.
Po účinkování v Amerika má talent se pustila do vlastního koncertování a vydávání. Svá vystoupení i své videoklipy doprovází tanečními choreografiemi. V roce 2010 vydala krátkou desku Lindsey Stomp, která obsahuje skladby Transcendence, Song of the Caged Bird a Spontaneous me. Od té doby vydala několik singlů, ke kterým také natočila videoklipy. Skladby jsou dispozici na serveru iTunes. K jejím fanouškům na oficiální stránce na sociální síti Facebook se hlásí přes 300 000 lidí a počet zhlédnutí jejích videí na YouTube sahá do výše několika milionů. V roce 2012 stoupla její popularita především díky singlu Crystallize (dubstep violin), ke kterému také natočila videoklip. Na Internetu se také objevilo několik videklipů fantasy tématikou, například píseň na motivy počítačové hry Elder Scrolls V - Skyrim nebo knižní a filmové série Pán Prstenů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama